Commissie: Water
Categorie: Procedure
Jaartal: 2024
Soort uitspraak: tussenadvies
Uitkomst: aanhouding beslissing
Referentiecode:
497092/598566
De uitspraak:
Waar gaat de uitspraak over?
Tijdens de zitting spraken partijen af om op 9 december 2024 samen bij de ondernemer overleg te voeren. Het resultaat daarvan moet binnen 14 dagen schriftelijk aan de commissie worden doorgegeven. De consument krijgt daarna twee weken om te reageren. Pas daarna zal de commissie een bindend advies geven. Voor nu wordt iedere verdere beslissing aangehouden.
De volledige uitspraak
Samenvatting
Partijen gaan overleggen.
Beoordeling
Partijen hebben ter zitting afgesproken dat zij met elkaar ten kantore van de ondernemer overleg zullen voeren op 9 december 2024 om 14.00 uur.
Derhalve wordt als volgt beslist.
Beslissing
De ondernemer dient het resultaat van het overleg binnen 14 dagen schriftelijk aan de commissie door te geven, waarna de consument daarop binnen twee weken kan reageren. Vervolgens zal de Commissie op basis van de stukken bindend adviseren.
Iedere verdere beslissing wordt aangehouden.
Aldus beslist door de Geschillencommissie Water, bestaande uit de heer mr. D.J. Buijs, voorzitter, de heer mr. E.F. Verduin , de heer drs. L. van Rootselaar , leden, op 2 december 2024.